fbpx
Bağlarbaşı Mh. Şehzade Sk. No:2A Maltepe/İstanbul
tr

Baskandan Mesaj

Anasayfa » Baskandan Mesaj

    İş dünyasında yaşanan değişimleri ve tecrübenin günümüzde en belirgin değer olması doğrultusunda kurulan Engin OSGB asla vazgeçilmez olan bu sektörde büyüme hedeflerini gerçekleştirme amacındadır.

Global anlamda hızlı bir dönüşüme uğrayan iş dünyasındaki gelişmeleri takip etmek adına önemli adımlar atmıştır. Bu adımlar iş süreçlerini ve gerekli teknolojik alt yapı çalışmalarını kapsayarak ve tüm bölümlerde uygulanacak şekilde planlanmıştır.

Kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışı ile kamuda ve özel sektörde pek çok ilke ve başarılı projelere imza atarken, bir çok projeye de katkıda bulunmuştur.

Sektörde ileri görüşlülüğü, katma değer katan hizmetleri ve standardı hiç düşmeyen yüksek kalitesi ile kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

Engin OSGB sektörde farklılıklar yaratan bir marka olarak konumlanmasında hiç kuşkusuz çalışanlarıyla kurduğu sağlam, güvenilir ve dostane birlikteliğin ve her şeyden önemlisi çalışanların kendilerini ENGİN ailesinin üyeleri olarak hissetmelerinin payı büyüktür. Büyük bir titizlikle seçtiğimiz çalışanlarımızla yarattığımız katma değer ilerlemenin devamını sağlamaktadır.

Engin OSGB müşterilerine kaliteli hizmet sunmasının yanı sıra; yönetim kadrosu, çalışanları ve tedarikçileriyle arasında kurulan güçlü bağlar sayesinde kesintisiz başarıya ulaşacağına inanıyorum.

M. Furkan ENGİN

Engin OSGB Yönetim Kurulu Başkanı

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: