0850 441 67 42

Sosyal Medyada Biz}

%30 İNDİRİM !
Hemen faydalanmak için 0507 198 44 52
Teklif İste !

Neden Biz

NEDEN ENGİN OSGB?

Kurumsal Hizmet
Profesyonel yönetici ekibimiz, uzmanlarımız ve işyeri hekimlerimiz ile almış olduğununuz hizmeti en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere vermekteyiz.
7/24 Esnek Hizmet Saatleri
İş sürekliliğinizin etkilenmemesi için 7/24 sizlere daha uygun olan saatlerde danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlıyoruz.
Müşteri Takip Sistemi
Firmanızda ve alt taşeronlarınızda yapılan bütün hizmetleri tek bir ekrandan dilediğiniz gibi kontrol edip raporlayabilirsiniz.
Elektronik Arşiv
Almış olduğunuz hizmet ile ilgili tüm dokümanlar, sertifikalar, sözleşmeler, alınan önlemler, onaylı defter suretlerinin hepsine elektronik arşiv sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Müşteri Gizliliği
Yaptığınız işler, tarafımızdan alınan aksiyonlar, dosyalarınız evraklarınız ve iş güvenliği sağlığı ile ilgili tüm çalışmalarınız tarafımızdan üçüncü bir şahıslara paylasılmayacak şekilde etkin korunmaktadır.
Uygun Fiyat
Sizlere ekstra olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler için ücret talep etmiyoruz. Uygun ücret ile üstün kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz.
İlerleme Raporu
Almış olduğunuz hizmet doğrultusunda sizlere aylık olarak İş Sağlığı Güvenliği anlamında neler yapıldı ve neler yapılması gerektiği hakkında raporlamalar çıkarılıp tarafınıza Elektronik ortamlarda sunulmaktadır.
Portföy Yöneticisi
İş güvenliğinde müşteri memnuniyet önemini arttırmak uzman ve doktor ziyaretleri dışında sizinle birebir ilgilenen Portföy Yöneticileri görevlendiriyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimiz ile birebir ilgilenerek tüm eksikleri ve memnuniyetsizlikleri giderilmesi için uzman ekip ziyaretleri, portföy yönetici görevlendirmeleri gerçekleştirmekteyiz. Memnuniyet sloganımız “Tavsiye Ettiren Müşteri Memnuniyeti” ile sizleri memnun etmekten gurur duyuyoruz.
Sektörde Çok ama Çok Farklıyız
Sektörde görmüş olduğunuz diğer firmalardan tamamen farklı bir bakış açısına sahip ve almış olduğunuz hizmetlerin memnuniyet garantisini veren farklılaşma ve kaliteli hizmet yolunda emek veren ve bu yolda durmadan ilerleyen firmayız. Bir kahvemizi içtiğinizde farklı olduğumuzu farkedeceksiniz.
Tam Sorunsuz Çözüm
İşyerinizde İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili tüm hizmetlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Dilerseniz A dan Z ye firmanızın İş Sağlığı Güvenliği anlamında tam donanımlı hale getirilmesine yardımcı oluyoruz.
Ücretsiz Hizmetler
Sizleri yormamak ve zaman kaybetmemeniz için Sağlık Taraması , İş Güvenliği Levhaları , Kişisel Korucu Donanımları , Mesleki Yeterlilik Belgelerinde , İlk Yardım Eğitimlerinde ve uzaktan eğitimler ile sizlere ücretsiz danışmanlık veriyoruz.
Ücretsiz Keşif
İşyerinizde İş Sağlığı ve Güvenliği anlamında denetlenmesini veya risklerin değerlendirilmesini istiyorsanız sizlere yardımcı olacak A,B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlarımız ile ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz.