Bağlarbaşı Mh. Şehzade Sk. No:2A Maltepe/İstanbul
0216 389 72 83         0530 909 00 83         TEKLİF AL
tr

Neden Biz

Anasayfa » Neden Biz

NEDEN ENGİN OSGB?

Kurumsal Hizmet
Profesyonel yönetici ekibimiz, uzmanlarımız ve işyeri hekimlerimiz ile almış olduğununuz hizmeti en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere vermekteyiz.
7/24 Esnek Hizmet Saatleri
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Müşteri Takip Sistemi
Firmanızda ve alt taşeronlarınızda yapılan bütün hizmetleri tek bir ekrandan dilediğiniz gibi kontrol edip raporlayabilirsiniz.
Elektronik Arşiv
Almış olduğunuz hizmet ile ilgili tüm dokümanlar, sertifikalar, sözleşmeler, alınan önlemler, onaylı defter suretlerinin hepsine elektronik arşiv sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.
Müşteri Gizliliği
Yaptığınız işler, tarafımızdan alınan aksiyonlar, dosyalarınız evraklarınız ve iş güvenliği sağlığı ile ilgili tüm çalışmalarınız tarafımızdan üçüncü bir şahıslara paylasılmayacak şekilde etkin korunmaktadır.
Uygun Fiyat
Sizlere ekstra olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler için ücret talep etmiyoruz. Uygun ücret ile üstün kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz.
İlerleme Raporu
Almış olduğunuz hizmet doğrultusunda sizlere aylık olarak İş Sağlığı Güvenliği anlamında neler yapıldı ve neler yapılması gerektiği hakkında raporlamalar çıkarılıp tarafınıza Elektronik ortamlarda sunulmaktadır.
Portföy Yöneticisi
İş güvenliğinde müşteri memnuniyet önemini arttırmak uzman ve doktor ziyaretleri dışında sizinle birebir ilgilenen Portföy Yöneticileri görevlendiriyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimiz ile birebir ilgilenerek tüm eksikleri ve memnuniyetsizlikleri giderilmesi için uzman ekip ziyaretleri, portföy yönetici görevlendirmeleri gerçekleştirmekteyiz. Memnuniyet sloganımız “Tavsiye Ettiren Müşteri Memnuniyeti” ile sizleri memnun etmekten gurur duyuyoruz.
Sektörde Çok ama Çok Farklıyız
Sektörde görmüş olduğunuz diğer firmalardan tamamen farklı bir bakış açısına sahip ve almış olduğunuz hizmetlerin memnuniyet garantisini veren farklılaşma ve kaliteli hizmet yolunda emek veren ve bu yolda durmadan ilerleyen firmayız. Bir kahvemizi içtiğinizde farklı olduğumuzu farkedeceksiniz.
Tam Sorunsuz Çözüm
İşyerinizde İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili tüm hizmetlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Dilerseniz A dan Z ye firmanızın İş Sağlığı Güvenliği anlamında tam donanımlı hale getirilmesine yardımcı oluyoruz.
Ücretsiz Hizmetler
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Ücretsiz Keşif
İşyerinizde İş Sağlığı ve Güvenliği anlamında denetlenmesini veya risklerin değerlendirilmesini istiyorsanız sizlere yardımcı olacak A,B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlarımız ile ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara