Bağlarbaşı Mh. Şehzade Sk. No:2A Maltepe/İstanbul
0216 389 72 83         0530 909 00 83         TEKLİF AL
tr

İş Güvenliği Eğitimi

Anasayfa » İş Güvenliği Eğitimi
Sertifikalı Eğitimler İçin
Temel İSG Eğitimi ve İşe Giriş Eğitimi Almak için hemen bizimle iletişime geçin.

İrtibat Telefonu : 0530 909 00 65

İş Güvenliği Eğitimi

İSG Eğitimi 6331 Sayılı İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile hayatımıza giren bir diğer hizmet ise İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimidir. Bu eğitimi Engin OSGB bünyesinde istihdam edilen iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi tarafından faaliyet gösterdiğiniz sektöre uyarlayarak en etkin şekilde verilmektedir.

Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi Engin OSGB tarafından

Mevzuat hükümlerinde belirtilen aşağıdaki üç ana başlık altında toplanan konularda verilmektedir.

1. Genel Konular

2. Sağlık Konuları

3. Teknik Konular

Engin OSGB işletmenizde iş güvenliği eğitimi yıllık eğitim planı hazırlamak suretiyle bu eğitim planı dahilinde eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Temel İSG (temel iş güvenliği eğitimi) eğitimi az tehlikeli sınıflarda 8 saat olarak, Tehlikeli sınıflarda 12 Saat olarak ve çok tehlikeli sınıflarda ise 16 saatten az olmamak kaydıyla gerçekleştirilmektedir.

İş Güvenliği Eğitimi

                                                   İş Güvenliği Eğitimi

Az tehlikeli sınıflarda verilen bu eğitimler en az 3 senede bir, tehlikeli sınıflarda yer alan firmalarda ise eğitimler 2 senede bir ve çok tehlikeli sınıflarda ise eğitimler her sene mutlaka yenilenir.

Özel Durumlar

İş kazasına maruz kalan bir çalışan tekrar çalıştırılmadan önce

İşten ayrılıp tekrar iş başı yapan bir kişi 6 aydan uzun süre işten ayrı kalmış ise temel isg eğitimi yani İş Güvenliği Eğitimi yenilenir.


Engin OSGB olarak Online iş güvenliği eğitimi hizmeti verebileceğimizi, eğitim sonunda kursiyerlere hemen Katılım Belgesi, eğitim sonrası yapılan sınav sonunda başarılı olanlara  Eğitim Sertifikası verilir, Ek olarak tüm iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğimizi hatırlatmak isteriz.

OSGB Hizmetlerini Neden Engin OSGB’den Almalısınız?

2013 yılından beridir iş güvenliği sektörünün içinde olan ve 2014 senesi itibari ile Engin Danışmanlık adı altında iş güvenliği danışmanlığı yapan Engin OSGB, şuanda 10’dan fazla uzman ve hekimle 500’den fazla Dünya markasına devamlı hizmet veriyor. İşçi sağlığı ve iş güvenliği şirketleri arasında bir ilki başararak, kendi kaynakları ile 2018 senesinde geliştirmeye başladığı Kendi İSG Portal sistemi ile sektörün lideri ve en vizyoner firması oldu.


Engin OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) olarak İSG hizmetleri veriyoruz, talep ve istekleriniz konusunda web sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilir yada 0507 198 44 52 telefon numarasını arayarak ücret Bilgisi öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer hizmetlerimiz için özel kampanya ve şok indirimlerden faydalanabilirsiniz

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve en uygun fiyat garantisi ile Bakanlık onaylı yetkili kurumumuzdan osgb hisip kalite standartlarında hizmet almak için hemen teklif alın vakit kaybetmeden sizde değerli müşterilerimiz arasında yer alın

İşlemleriniz profesyonel kadro ve tecrübeli uzman Ekibiniz tarafından en hızlı şekilde sorunsuz yapılsın işiniz Engin osgb ile sağlıklı olsun

İş sağlığı hizmetlerinde işe giriş raporlarının hazırlanması, sağlık tetkiklerinin kontrol edilmesi ve meslek hastalıklarının takibi iş hekimimiz tarafından yapılmaktadır.

İş güvenliği hizmetlerinde risk analizi, kurumsal eğitimler, acil durum eylem planı, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve zimmet formu(KKD) hazırlanması konularında sizlere yardımcı olmaktayız.

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununu kapsamında bakanlık iş müfettişleri İSG katip sistemi üzerinden onaylı sözleşmelerin kontrolünü yapabilmekte olup ayrıca katip sözleşmesi (iş güvenliği uzmanı atamaları ve işyeri hekimi atamaları) olmaması durumunda sistem üzerinden geçmişe dönük cezalar yazılmaktadır.

Tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sağlayabileceğimizi hatırlatmak isteriz.

Bizimle İletişime Geçin !

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara