Bağlarbaşı Mh. Şehzade Sk. No:2A Maltepe/İstanbul
0216 389 72 83         0530 909 00 83         TEKLİF AL
tr

OSGB Danışmanlık Ücretleri

Anasayfa » OSGB Danışmanlık Ücretleri

OSGB Danışmanlık Ücretleri

Engin OSGB İstanbul Maltepe’de kurulmuştur. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından almış olduğu yetki belgesi ile İstanbul ve Kocaeli ‘nin her noktasına aynı fiyat politikası ile iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık ve hizmet ücretleri oluşturmaktadır.

Osgb Danışmanlık Ücretleri: Genel olarak hizmet talep eden firmanın bilgileri doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Osgb ücretleri  fiyat teklifi  talep eden firmanın çalışan sayısı ve tehlike sınıfına istinaden alması gereken hizmet sürelerinin belirlenmesi ile fiyatlandırılır.

OSGB Danışmanlık Ücretleri
OSGB Danışmanlık Ücretleri

Osgb Fiyatları, Engin Osgb Hizmeti Fiyat teklifi oluşturulurken işletmenin İşyeri Sicil Numarası ile isg katip sisteminden alması gereken atama süreleri, hizmet alması gereken yetkinlikteki işyeri hekimi ve işletmenin yaptığı işin tehlike sınıfına göre uygun sertifika sahibi iş güvenliği uzmanı belirlenir.

Ayrıca ihtiyaç olması halinde aylık ortak sağlık güvenlik birimi fiyatı ile birlikte yıllık Osgb ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Osgb Fiyat listesi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçiniz. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Profesyonellerimiz bütün sorularınıza içtenlikle yanıtladıracaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara