Bağlarbaşı Mh. Şehzade Sk. No:2A Maltepe/İstanbul
0216 389 72 83         0530 909 00 83         TEKLİF AL
tr

Alçı Levha Belgesi

Ürün Fiyatı:
Fiyat Sorunuz ?
Kampanya
Alçı Levha Belgesi

Alçı Levha Belgesi

Bu Alçı Levha Belgesi mesleki yeterlilik alçı levha uygulayıcısının niteliklerinin belirlenmesi ve belgelendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Bu bakış açısından alçı levha uygulayıcısının bilgi, beceri ve davranışlarının tanımlamaları hakkında detaylı bilgi vermek amaçlanmıştır.

Alçı Levha Yeterlilik Belgesi

Mesleğinizin Standartları, yaptığınız mesleğin gereksinimlerinin kabul edilebilir şart ve standartlarda yerine getirilebilmesi için gereklilik arz eden asgari bilgi, beceri, tutum ve mesleki davranışları gösteren kurallar bütünüdür. Bir Mesleğin standartları o mesleği icra eden işyeri çalışanları ve o alanda iştigal eden işverenler bir mesleğin başarı ile yürütülebilmesi için gerekli olan nitelikler ve o meslekte yeterlilik belgesi alabilmek için yapılması planlanan sınavlarda aranacak ölçme ve değerlendirme şartları hakkında fikir vermektedir. Meslek Standartları genel itibariyle aşağıdaki başlıklardan oluşmaktadır.

 • Standardın hazırlandığı seviye için yaygın olarak kullanılan mesleki unvan ve tanımlar
 • Bir mesleğin icralarını uygun olarak yerine getirmek için kişinin yapması gereken işlem ve görevler
 • Genel olarak kullanılan araç, gereç ve ekipmanlar
 • Bir mesleğin gereksinimlerini uygun şekilde yerine getirebilmek için kişinin sahip olması gereken genel bilgi, beceri, tutum ve davranışlar
 • Mesleğin uzmanlık dalları ile birlikte mevcut durumu ve gelecekte göstereceği eğilimler.
Alçı Levha Belgesi

          Alçı Levha Belgesi

12UY0054-3/00 Alçı Levha Uygulayıcısı (Seviye 3)

 • A1 İş Sağlığı ve Güvenliği, İş Organizasyonunun Yapılması

 • A2 Betonarme Demir İşlerinde Genel Mesleki Bilgi ve
  Uygulama Becerisi

Mesleki Eğitim Belgesi ile İlgilenen Adaylar için gerekli evraklar :

 1. Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu
 2. 2 adet fotoğraf
 3. Sınav ücretinin yatırıldığına dair (online veya şubeden alınmış) banka dekontu veya bankamatik makbuzu
 4. Nüfus cüzdan fotokopisi

Detaylı bilgi ve belge fiyatları için bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

Alçı Levha Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?

Mesleki Belge alabilmeniz için önce Türkiye Cumhuriyeti Akreditasyon kurumu tarafından Akredite olan ayrıca Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından da yetkilendirilmiş kurum veya kuruluşlara bireyler tarafından ön kayıt yapılması gerekmektedir. Bu ön başvurudan bir süre sonra adaylar incelenir ve başvurunun onay ve red işlemi yetkili kuruluşlar tarafından sizlerden kayıt esnasında alınan iletişim bilgileriniz ile sizi bilgilendirirler. Bu olağan süreçte başvurunuz kesinlikle onaylanmalıdır. Başvuru işleminiz onaylandıktan sonra Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından uygun görülen tarih ve saatlerde yetkilendirilmiş belgelendirme kurumu tarafından sınav ve değerlendirme işlemleri yapılır. Bağımsız sınavlar ve değerlendirmelerden sonra eğer başarılı bir not aldıysanız size Mesleki Yeterlilik Kurumunun onayı ile MYK Mesleki Yeterlilik sertifikası verilir ve böylece Mesleki Yeterlilik Belgelerini alırsınız.

Alçı Levha Yeterlilik Belgesi ve Ulusal Yeterlilik

Ülkemizin yeterlilik standartlarına göre sürdürülen teorik ve canlı Uygulamaya dayalı sınavlarda başarılı olan olan kişi ve ya kişilere Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Mesleki Yeterlilik Belgesi ve her yerde geçerliliği bulunan Mesleki Yeterlilik Kimlik Kartı teslim edilmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara