fbpx
Bağlarbaşı Mh. Şehzade Sk. No:2A Maltepe/İstanbul
tr

İSG Eğitimleri

Anasayfa » İSG Eğitimleri
Sertifikalı Eğitimler İçin
Temel İSG Eğitimi ve İşe Giriş Eğitimi Almak için hemen bizimle iletişime geçin.

İrtibat Telefonu : 0507 198 44 52

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

İSG Eğitimi 6331 Sayılı İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile hayatımıza giren bir diğer hizmet ise İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimidir. Bu eğitimi Engin OSGB bünyesinde çalışan iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri faaliyet gösterdiğiniz sektöre uyarlayarak en etkin şekilde vereceklerdir.

Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi Engin Ortak Sağlık Güvenlik Birimi tarafından

Mevzuatta belirtilen aşağıdaki 3 başlık altında toplanan konularda verilmektedir.

1. Genel Konular

2. Sağlık Konuları

3. Teknik Konular

Engin OSGB yıllık eğitim planı düzenleyerek bu eğitim planı içinde eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Temel İSG (temel iş güvenliği eğitimi) eğitimi az tehlikeli sınıflarda 8 saat, Tehlikeli sınıflarda 10 Saat ve çok tehlikeli sınıflarda 12 saatten az olmamak kaydıyla gerçekleştirilir.

Az tehlikeli sınıflarda eğitimler 3 yıl da bir, tehlikeli sınıflarda eğitimler 2 yılda bir ve çok tehlikeli sınıflarda eğitimler her yıl yenilenir.

Özel Durumlar

İş kazasına maruz kalan bir çalışan tekrar iş başı yapmadan önce

İşten ayrılıp tekrar iş başı yapan bir kişi 6 aydan uzun süre işten ayrı kalmış ise temel isg eğitimi yenilenir.


Engin OSGB olarak Online iş güvenliği eğitimi verebileceğimizi, eğitim sonunda hemen Katılım Belgesi, sınav sonunda başarılı olmanız halinde Eğitim Sertifikası ve diğer tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sağlayabileceğimizi hatırlatmak isteriz.

 

OSGB Hizmetlerini Neden Engin OSGB’den Almalısınız?

2013’ten beri iş güvenliği sektörünün içinde olan ve 2014 yılından bu yana Engin Danışmanlık adı altında iş güvenliği danışmanlığı yapan Engin OSGB, şuanda 10’dan fazla uzman ve hekimle 500’den fazla Dünya markasına devamlı hizmet veriyor. İş güvenliği sektöründe bir ilki başararak, kendi bünyesinde 2018 yılında geliştirmeye başladığı Kendi İSG Portal yazılımıyla sektörün lideri ve en vizyoner firması oldu.


Engin OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) olarak İSG hizmetleri veriyoruz, talep ve istekleriniz konusunda web sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilir yada 0507 198 44 52 telefon numarasını arayarak ücret Bilgisi öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm hizmetlerimiz için güncel kampanyalarımızdan ve özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve en uygun fiyat garantisi ile Bakanlık onaylı yetkili kurumumuzdan osgb hisip kalite standartlarında hizmet almak için hemen teklif alın vakit kaybetmeden sizde değerli müşterilerimiz arasında yer alın

İşlemleriniz profesyonel kadro ve tecrübeli uzman Ekibiniz tarafından en hızlı şekilde sorunsuz yapılsın işiniz Engin osgb ile güvende olsun

İş sağlığı hizmetlerinde işe giriş raporlarının hazırlanması, sağlık tetkiklerinin kontrol edilmesi ve meslek hastalıklarının takibi iş hekimimiz tarafından yapılmaktadır.

İş güvenliği hizmetlerinde risk analizi, kurumsal eğitimler, acil durum eylem planı, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve zimmet formu(KKD) hazırlanması konularında sizlere yardımcı olmaktayız.

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununu kapsamında bakanlık iş müfettişleri İSG katip sistemi üzerinden onaylı sözleşmelerin kontrolünü yapabilmekte olup ayrıca katip sözleşmesi (iş güvenliği uzmanı atamaları ve işyeri hekimi atamaları) olmaması durumunda sistem üzerinden geçmişe dönük cezalar yazılmaktadır.

Tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sağlayabileceğimizi hatırlatmak isteriz.

 

Bizimle İletişime Geçin !

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: