Bağlarbaşı Mh. Şehzade Sk. No:2A Maltepe/İstanbul
0216 389 72 83         0530 909 00 83         TEKLİF AL
tr
Ürün Fiyatı:
Fiyat Sorunuz ?
İndirim
Sıvacı Belgesi

Sıvacı Belgesi

Bu mesleki yeterlilik Sıvacı Belgesi niteliklerinin belirlenmesi ve belgelendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Bu eğitimde Sıvacı bilgi, beceri ve davranışlarının tanımlanması amaçlanmıştır.

Sıvacı Yeterlilik Belgesi

Sıvacı Belgesi Meslek gereksinim şartları, herhangi bir mesleğin icra edilebilmesi için gerekli şartların kabul edilebilir standartlarda yerine getirilebilmesi için ihtiyaç duyulan asgari bilgi, beceri, tutum ve davranışları gösteren kurallardır. Sıvacı Belgesi meslek standartları personel ve işyeri sahipleri bir mesleğin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için gerekli olan vasıflar ve o meslekte yeterlilik sertifikası alabilmek için yapılacak sınavlarda aranacak ölçme ve değerlendirme kriterleri hakkında bilgi vermektedir. Meslek Standartları genel olarak aşağıda yazılan başlıkları içermektedir

 • Standardın hazırlandığı seviye için yaygın olarak kullanılan mesleki unvan ve tanımlar
 • Bir mesleğin icralarını uygun olarak yerine getirmek için kişinin yapması gereken işlem ve görevler
 • Genel olarak kullanılan araç, gereç ve ekipmanlar
 • Bir mesleğin gereksinimlerini uygun şekilde yerine getirebilmek için kişinin sahip olması gereken genel bilgi, beceri, tutum ve davranışlar
 • Mesleğin uzmanlık dalları ile birlikte mevcut durumu ve gelecekte göstereceği eğilimler.
Sıvacı Belgesi

                                                        Sıvacı Belgesi

11UY0024-3/02 Sıvacı (Seviye 3)

 • A1 İş Sağlığı ve Güvenliği, İş Organizasyonunun Yapılması

 • A2 Sıva işlerinde Genel Mesleki Bilgi ve Uygulama Becerisi

Mesleki Eğitim Belgesi ile İlgilenen Adaylar için gerekli evraklar :

 1. Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu
 2. 2 adet fotoğraf
 3. Sınav ücretinin yatırıldığına dair (online veya şubeden alınmış) banka dekontu veya bankamatik makbuzu
 4. Nüfus cüzdan fotokopisi

Detaylı bilgi ve belge fiyatları için bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıvacı Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?

Eğitim Belgesi almak için önce ulusal alanda kabul göre Türk Akreditasyon kurumu tarafından Akredite olmuş ve Mesleki Yeterlilik Kurumu kısaca MYK tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlara bireyler tarafından başvuru yapılması gerekmektedir. Bu başvuru sonrasında belli bir süre adaylar incelendikten sonra başvuru onaylanıp onaylanmadığını yetkili kuruluşlar tarafından sizlerden alınan iletişim bilgileriniz (mail veya sms) ile size iletirler. Bu süreçte başvurunuz kesinlikle onaylanmalıdır. Başvurunuz onaylandıktan sonra Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından belirlenen tarih ve saatlerde yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşu tarafından sınav ve değerlendirme işlemleri gerçekleştirilir. Sınavlar ve değerlendirmeler bittiği zaman eğer başarılı bir not aldıysanız size Mesleki Yeterlilik Kurumunun onayı ile MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi verilir ve böylece Mesleki Yeterlilik Belgelerini alırsınız.

Sıvacı Yeterlilik Belgesi ve Ulusal Yeterlilik

Ülkemizde, Ulusal yeterliliklere göre işleyen kuramsal ve Uygulamaya dayalı yapılan sınavlarda başarılı olduğu tespit edilen kişi ve ya şahıslara MYK tarafından Mesleki Yeterlilik Belgesi ve aynı şekilde geçerliliği bulunan her yerde taşıyabileceğiniz taşınabilir kart tipi adı verilen MYK Kimlik Kartı Verilmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Ara