fbpx
Bağlarbaşı Mh. Şehzade Sk. No:2A Maltepe/İstanbul
tr

OSGB Danışmanlık Ücreti

16.07.2018
507
OSGB Danışmanlık Ücreti
Osgb Danışmanlık Ücretleri
Genel olarak hizmet talep eden firmanın çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve çalışma şekli doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Engin OSGB İstanbul Maltepe’de kurulmuştur. ÇSGB’den almış olduğu yetki ile İstanbul’un her noktasına aynı fiyat politikası ile iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık ücretleri oluşturmaktadır.

Osgb Danışmanlık Ücreti: Genel olarak hizmet talep eden firmanın çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve çalışma şekilleri bilgileri doğrultusunda  oluşturulmaktadır.

Osgb ücretleri  fiyat teklifi  talep eden firmanın çalışan sayısı ve tehlike sınıfına istinaden alması gereken hizmet sürelerinin belirlenmesi ile fiyatlandırılır.

Osgb Fiyat Teklifi: Osgb Hizmeti Fiyat teklifi oluşturulurken İşyeri Sicil Numarası ile isg katip sisteminden alması gereken süreler, hizmet alması gereken yetkinlikteki işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı belirlenir.

Ayrıca Talep etmeniz durumunda aylık osgb gideri ile birlikte yıllık Osgb giderleri öğrenebilirsiniz.

Osgb Fiyat listesi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçiniz. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Profesyonellerimiz bütün sorularınıza içtenlikle yanıt vereceklerdir.


OSGB Hizmetlerini Neden Engin OSGB’den Almalısınız?

2013’ten beri iş güvenliği sektörünün içinde olan ve 2014 yılından bu yana Engin Danışmanlık adı altında iş güvenliği danışmanlığı yapan Engin OSGB, şuanda 10’dan fazla uzman ve hekimle 500’den fazla Dünya markasına devamlı hizmet veriyor. İş güvenliği sektöründe bir ilki başararak, kendi bünyesinde 2018 yılında geliştirmeye başladığı Kendi İSG Portal yazılımıyla sektörün lideri ve en vizyoner firması oldu.


Engin OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) olarak İSG hizmetleri veriyoruz, talep ve istekleriniz konusunda web sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilir yada 0507 198 44 52 telefon numarasını arayarak ücret Bilgisi öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm hizmetlerimiz için güncel kampanyalarımızdan ve özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve en uygun fiyat garantisi ile Bakanlık onaylı yetkili kurumumuzdan osgb hisip kalite standartlarında hizmet almak için hemen teklif alın vakit kaybetmeden sizde değerli müşterilerimiz arasında yer alın

İşlemleriniz profesyonel kadro ve tecrübeli uzman Ekibiniz tarafından en hızlı şekilde sorunsuz yapılsın işiniz Engin osgb ile güvende olsun

İş sağlığı hizmetlerinde işe giriş raporlarının hazırlanması, sağlık tetkiklerinin kontrol edilmesi ve meslek hastalıklarının takibi iş hekimimiz tarafından yapılmaktadır.

İş güvenliği hizmetlerinde risk analizi, acil durum eylem planı, iş güvenliği eğitimi ve zimmet formu(KKD) hazırlanması konularında sizlere yardımcı olmaktayız.

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununu kapsamında bakanlık iş müfettişleri İSG katip sistemi üzerinden onaylı sözleşmelerin kontrolünü yapabilmekte olup ayrıca katip sözleşmesi (iş güvenliği uzmanı atamaları ve işyeri hekimi atamaları) olmaması durumunda sistem üzerinden geçmişe dönük cezalar yazılmaktadır.

Tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sağlayabileceğimizi hatırlatmak isteriz.

 

Bizimle İletişime Geçin !

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: