0850 441 67 42

Sosyal Medyada Biz}

%30 İNDİRİM !
Hemen faydalanmak için 0507 198 44 52
Teklif İste !

OSGB Danışmanlık Ücreti

OSGB Danışmanlık Ücreti
Osgb Danışmanlık Ücretleri
Genel olarak hizmet talep eden firmanın çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve çalışma şekli doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Engin OSGB İstanbul Maltepe’de kurulmuştur. ÇSGB’den almış olduğu yetki ile İstanbul’un her noktasına aynı fiyat politikası ile iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık ücretleri oluşturmaktadır.

Osgb Danışmanlık Ücreti: Genel olarak hizmet talep eden firmanın çalışan sayısı, tehlike sınıfı ve çalışma şekilleri bilgileri doğrultusunda  oluşturulmaktadır.

Osgb ücretleri  fiyat teklifi  talep eden firmanın çalışan sayısı ve tehlike sınıfına istinaden alması gereken hizmet sürelerinin belirlenmesi ile fiyatlandırılır.

Osgb Fiyat Teklifi: Osgb Hizmeti Fiyat teklifi oluşturulurken İşyeri Sicil Numarası ile isg katip sisteminden alması gereken süreler, hizmet alması gereken yetkinlikteki işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı belirlenir.

Ayrıca Talep etmeniz durumunda aylık osgb gideri ile birlikte yıllık Osgb giderleri öğrenebilirsiniz.

Osgb Fiyat listesi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçiniz. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Profesyonellerimiz bütün sorularınıza içtenlikle yanıt vereceklerdir.

16 Temmuz 2018
OSGB Danışmanlık Ücreti için yorumlar kapalı
311 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

%d blogcu bunu beğendi: